Idrisi per luften ne Afganistan dhe per ceshtje te ndryshme te karakterit ushtarak

Nje nga zerat me te rendesishem te Senatoreve Republikane , qe merret me probleme te kesaj natyre ( Ushtarake , ne kete problem qe bashkuar dhe McCain ) thksonte se ” ky nuk eshte problem i rastesishem.Ushtaret Edukohen dhe Trajnohen . Kjo duhet hetuar .” Dhe me te vertet sot ishte identifikuar i Pari nga pjestaret .

Te bejne pershtypje keta martiret e gjalle te 9/11 alias “plebejte shqiptare ” qe u vjen “qomet keq ” per ate qe ndodhi m’atehere dhe qe paska pshtu gjalle pasi u hodh nga kati smiley , mbase Ju vlen te dine edhe mendimin e Amerikaneve per te tilla raste !

Po s’vdes kurre Dudia …..rron e mocme ne Anakreont smiley

Advertisements

Leave a comment

Filed under Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s