Reflektim i idrisit mbi intervisten e Berishes per 21 Janarin

Pse nuk ka sqeper kjo prurje ???
Edhe babasqapi i tyre per 21 Janarin po flet ?
Peza: “”Pra ju i qëndroni deklaratës që keni thënë se ka patur njerëz me çadra-pistoletë ?””

Kryeministri: “””Unë i qëndroj informacionit që kam pasur. Cfare bente ai Shaqiri ? Te gjitha komplotet Partia i ka zbuluar . Pse nuk e dime ne cfare mut muti eshte ai ? Po ke te vinim ? Po Pamiri me Inen ne oren 1 pas mesnate qe po ndanin rrolet e Reja tek Klubi Fidelit ? pse populli pa informacion do na linte ne ? Po ke te vinim , pse nuk e dinim ne se cfare m..trash jane ata ? Po Rama qe jepte urdhra me megafon nga Kullat perballe . pse nuk ka populli veshe ? Po ke te veme k/opozite ? Pse nuk e dime ne se cfare mut muti eshte ai ? Po vete populli hoorr bulevardesh , kokpalare e barkthare qe kishte dale per sehir , pse vinte drejt Kulles? Ke te vrisnim ne ? pse nuk e dinim ne cfare mut mutrash jane ata ? ”
Dhe ta dine MIRE or Tie se aty e kam Komisionin On Hold !!!!!!
Po ja ore hajde ketu se na kane gostitur admin e nderuar me nje Krist or tie , qe i di nje nga nje tek e tek i numuron…,,, Eshte nga ATa e di ti smiley , qe ka lene Partia e Gaziut te shperndare me niker neper Bote smiley , jane “syri dhe veshi Partise ” Per ” kevinjonerit ” mos u ben merak .Ajo pllake Gramafoni nuk ka nderruar .Aty ku e ke kurdisur vazhdon smiley
O Lum e Det e kocimare per te vend te dale FARE nga cdo LLOJ Normaliteti ne Krye te vedit !

Pjesa tjeter:

“” Nuk di, jo Gardë, por nuk di ushtar në vendroje, i cili të mund të qëllohet me gurë dhe të mos reagojë.””” …thote ne piken e pikes se Argumentit Mullahu i ditur sa nje Hundderr .
Dhe per Respekte membersise ne te njejtin blog me Hunterin qe ” ankohet ” se Intervista duhet dhene e plote .
Llogje te babasqapit nuk ka kujt i duhen .Behet Fjale per VRASKE te kater veteve jashte CDO Lloj argumenti Ligjor dhe Detyrimi percaktues ndaj ushtrimit te Detyres nga cdo Ushtar.
Ne cdo Rregullore percaktohet ( pevec rregulloreve te Babasqapit ) percaktohet se
“Ushtari qellon mbi kundershtarin KUR i KERCENOHET Drejt Persedrejti Fizkisht JETA ”
Merremi vetem me kete sepse Pikerisht eshte kjo Arsyeja , Argumenti e Logjika e mepasme e cdo Propogande e cdo Aksioni Praktik e Mediatik te Sqaperise qe perpiqet te mbroje Kushtetmerisht VRASJET ..
Le te bien Vetem nje Prove cfaredo , kur Ushtarit ne Vendroje i ESHTE Kercenuar JETA (me cadra e shkopij smiley dhe atehere Hundderri ka te Drejte te Vrase !
Ka nje dajt shume domethenes Mbrojtja e Nderteses ne Planin e Organizimit . ” Krijimi i GRUPIT te ZJARRIT ????? ne Planin e Mbrojtjes qe Perjashton TERESISHT si Logjike Argumentuese shtirjen e hapjen e zjarrit nga nje Individ . Pra e gjithe Alibia e babasqapit Llogjexhiut bajraktar bie e shuhet si nje flake kashte por qe ngroh e shpie Gjak nder deje te Bathoristeve e Patrioteve smiley
Prandaj i nderuar Hunter ajo Interviste ne pjesen me Argumentuese te saj ” Mbrojtjen e Vrasjeve dhe Vrasesve ” nepermjet argumenteve Ligjore eshte nje Fiasko .
Dhe ka shume pak rendesi lllafollogjia e nje te semuri PSIKIK qe aktualisht eshte Farkeqesia me e Madhe e atij vendi dhe qe tregon perralla per dhi e kecer naive , megjithse eshte Urdheruesi Kryesor per Zjarr !
Ai vecse i semure psikike ka dhe nje tedence te degjenerimit Absolut te vetise se Mashtrimit . Nder shpjegimet e ” Psikologjise se Psihatrise Gjyqsore ” shpjegohet vetem me nje Fakt .
” pauzat te shoqeruara me mimike ndermjet te te cilave Lepirja e Buzeve ” qe ja pelqen shume Jozefpercka smiley

Leave a comment

Filed under Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s