idrisi u dergon mesazh moderatoreve te Peshkut Pa Uje

Pse ore nuk thoni Hapur te pakten me NDEWRSHMERI .Blogu eshte SHITUR .Blerja eshte bere nga PISAT qe perfaqesohen nga Fshires Injorante e “mentalisht te senure ” !
Hera e Pare me mllef se e meriton ai qe eshte FSHIRES i Rradhes nje Psikopat IKLASI !

Pasi moderatoret e PPU-se e censuruan perseri, si rrufe vjen pergjigja e idrisit:

Lexoje pash zotin …Gjithmone e njejta FYTYRE pas fshirjes …XHIBI zoraxhiu ! Si qemton si shtriga e Pralles ku ka Oidriso smiley Po e ke parasysh ate me ate pamjen e Berishes me Kandil ne Dore nje fare varianti KOROBOCKAVE.. kush i ka manipuluar me “urrejtje “?????? Ama INJORANCE si kete VIT nuk me ka bere vaki te ndeshja tek PPU . Ai qe eshte fshires Urgjentisht ne se e njeh keshilloje te Vizitohet te MJEKU ! Ai me gjith mend rron me endren se PPU eshte Qendra e Botes smiley
Nje semundje e pa sheruar / qe nga shekujt e kaluar …
Ja te te pershendes : Phttp://youtu.be/GvwK7wcNAdg
Paqe dhe per Injorantet !

Inati vazhdon edhe dy dite me pas. Jo po t’a dine moderatoret e Peshkut Pa Uje qe idrisi s’eshte leng groshe! Ai eshte gati edhe te paguaje vec e verteta te dali ne shesh. Poshte censura!

Flm Opiuchus qe ke ardhur si profesionist. Desha tu pyesja dicka ne se ke mundesi pasi dua te bej nje Akuze ne Gjykate dhe nuk kam prova . Mire qe nuk kam po nuk di as si ti siguroj .
Problemi eshte se dua te sqaroj Cfare ndryshimi ka Ai IT me Fshirsin e PPU smiley
A i ruan serveri PPU te shkruarat apo nderhyn fshirsi dhe ndron hardisqet ? A vini Ju si specialist ne ndihmen time , kundrejt nje Pagese . Them se do fitojme shume per Cenim te Pavarsise se Mendimit smiley Mund te na bashkohet dhe Koka e kedhit qe nuk po u ndieka shume smiley I ndajme ne fund bashke fitimet. Duket si jashte Teme po …si tha ai …” Inxhinieri brenda e ke ” … Ndihme !

Advertisements

1 Comment

Filed under Uncategorized

One response to “idrisi u dergon mesazh moderatoreve te Peshkut Pa Uje

  1. shume te drejte ke Idris qe ankohesh. Edhe un jo rralle jam ankuar per censuroret

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s