Vazhdojne dyshimet per Penderast

Ne si klub jemi shume habitur dhe te merzitur nga komentet e reja te shokut Idris. Nuk duam t’i interpretojme sikur ai po thote qe i pelqen seksi me meshkujt, por kemi mbetur ne medyshje kur lexojme komente te tipit:

Brad mos ta ndigjoje kush ate percaktim . Kapteret Kane qen te vetmit qe hynin ne banjo dhe ndanin Sapun kur laheshin Ushtaret .Po u pelqente ndonjeri …besoj e ke nigju ate shprehjen

” Kujt i ka ra sapuni ne toke “..smiley

Te mos harrojme qe shoku Idris ka qene kapter dikur ne kohen e monizmit. Ose ky komenti tjeter:

Vetem per nja dy thashe qe u zinte krome … po kishin kapter te mire . U hidhte capu pas capuje , nga ata te Kavajes dhe i miklonte me vjersha te lloit “Ta Futi ”

Laje ………. laje

Me capu kavaje !

Me te drejte nje anetar i PPU-se pyet:

si u zinte krome? po pse mer xake, bythen u inspektoje ti atyre?

Shoku Idris, ju lutem na sqaroni si qendron e verteta! Ne te klubit jemi krejtesisht kundra bythqireve e bythqiresve.

Leave a comment

Filed under Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s