Sulme ndaj shokut idris

Me shqetesim te madh kemi vene re qe jane shtuar sulmet ndaj shokut tone te madh idris. Nuk arrijme te kuptojme perse eshte rritur kjo vale. Rasti me i fundit eshte kur shoku idris tregon te verteten per komentuesen xhibi – qe duhet thene, i bie ne qafe shpesh shokut idris. Ja cfare tha shoku idris:

Po Xhibi keto ruan smiley ne nje bisede midis miqsh te rrethit te saj , ka thene se nje nga keto qe hane mire SOT rron ne PesKARA dhe ja kalon vetem nje Ruse me merin  Ketline qe ha me shume se ajo , po nuk e gjen Moralin e kesaj Pune ku eshte dallimi ndermjet ish Shqiperise dhe Lefqenise qe trashegon emrin Shqiperi .

Pastaj Xhibi i therret Xhibolen dhe i tregon prralla me Nastradinin e kohes se Qafes se Thanes  qe  Plencin e ziente e hante dhe ate qe tepronte e shiste smiley

Ka humor Muti ka humor smiley

Komentuesi xhibi pergjigjet:

Sado qe te kushtoje, sapo shkenca te shpike fjalorin e pare Idriz – Shqip/cadogjuhetjeter do ti mbledhem fondet dhe do ta bleme!

Nderkohe nje komentues qe nga emri duket te jete nga anet tona dhe te shokut idris, pra nga Vlora, merr zjarr kot. UneJamNjesh shkruan:

po paske qen bythq!r burr o idris smiley.. hajt mos e rruj se esht kompliment, gjithandej e ligjshme eshtsmiley

Pse keshtu, UneJamNjesh? Cfare te beri shoku idris qe thua keto fjale?

Shoqja ketlina u ofendua edhe ajo:

Oidriso nuk ben plaku keshtu!!!!! me vjen vertet keq per veten time qe u futa ne gojen tende te peshtire…

Advertisements

Leave a comment

Filed under Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s