Ja cfare do me thene Vlere!

Vazhdojne sulmet ndaj shokut Idris. Madje fatkeqesisht kete here po kalojne ne kercenime fizike. Nje maskara, qenje e ulet, nje person qe shkruan si “red bull” i shkruan keshtu shokut idris:

Te fala Meremes. Shihemi nga fundi i muajit ne NY

Ne si klub u alarmuam dhe filluam telefonatat tek antaret tane qe jetojne ne Amerike e Nev Jork qe te organizonim truprojen per shokun Idris. Por duket qe u alarmua me kot sepse shoku idris e defuzon situaten me urtesine qe e karakterizon perhere:

Hajde se nje dopio ta kam per te ta qit .Ma shume merr lek me vedi ose merri Saliut po qe se vjen me “sherbim “smiley

Po me mire me prit aty se e kam ne Plan do vij ta pij Rehat ne Memedhembjen TIME te Pastruar nga Gelbazat e Babasqapit !

Dhe lajmi shume i mire qe morem vesh nga kjo pergjigje eshte qe shoku Idris do jete se shpejti prane nesh! Na eshte bere zemra mal! Menzi po presim qe te vije e te kendojme “Mireseerdhe Idris djali, se per ty na mori malli”!

Advertisements

1 Comment

Filed under Uncategorized

One response to “Ja cfare do me thene Vlere!

  1. tomi

    xakes ti rrujn…pidhin, a murt vesh?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s