Shtohen armiqte

Tani na ka dale edhe njefare fgm a fmg nga Kanada qe sulmon shokun Idris! Nuk arrijeme te kuptojme perse keta injorante nuk arrijne dot ta kuptojne shokun idris e fillojne te hedhin balte mbi te. Ne si klub i dime mire arsyet se sic thote dhe populli, pemes me fruta i gjuhet me gure. Hapini syte o te humbur e kuptoni cfare thote shoku idris! Lexoni cfare thone kokat e peshkut ketu , ketu dhe ketu!  Ja cfare thote ky armiku:

O idris ferra, baxhella peshkut. Mylle mer injorant halen, kur flitet per viktima.

o njeri dement, ti je i semure… A shenove per planin obamacare, se ty nuk do te dalin njohehere dollaret per ilacet qe te duhen…

Advertisements

Leave a comment

Filed under Uncategorized

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s